Tarihi yarımada ve tarihi binalar ve beraberinde çok eski tesisat yapıları. Su kaçağı Tespiti Beyoğlu bölgesinde İstanbul ilçelerine oranlı hayli yüksek talep gösteren bölgelerdendir. Binanın yaşlı olması tetiklediği gibi yeni olması da ucu kalitesiz malzeme kullanımıyla sorun getirmektedir. Su kaçağı benim dairemde olamaz diye bir düşünce kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Her binada çeşitli faktörler nedeni ile su kaçağına maruz kalınacak bir durum bir gün yaşanabilir. Ama şu konuda içimizi artık rahat tutalımki kaçaklarla mücadelede artık herşey eskisinden daha kolay. Beyoğlu su kaçağı tespiti işlerinde kullandığımız teknik cihazlar sayesinde her nereye gizlenmiş su kaçağı olursa olsun çok kısa süre içerisinde bulunmaktadır.

Su kaçağı Tespiti

Su kaçağı Tespitinde Uzmanlık Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı tespiti

İstanbul son derece büyük insan kalabalığa sahip ve yaşam alanları sürekli genişleyen bir metropoldür. İnsan kalabalığının olduğu devasa şehirde su kaçağı yaşanama oranıda buna paralel olarak sürekli yaşanmaktadır. Gelen talepleri karşılamak içinde yüzlerce tesisat işi uğraşan firma veya bireysel çalışan kişiler bulunmaktadır. Ancak artır devir değişti ve bu tesisat sektöründe de kendisiniz son yıllarda belirgin bir şekilde gösterdi. Artık sistemini elektronik cihazlar, görüntüleme sistemleri ile kurmayan tesisat firmalarının işi oldukça zor. Eğer sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız ve su kaçağına garantili hizmet veren firma bulmak istiyorsanız seçeceğiniz firmanın su kaçağı tespiti işlerinde cihaz kullanıp kullanmadığına dikkat etmelisiniz.

Su kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar ve Özellikleri

  • Görüntülüme Cihazı : Kamerası sayesinde bizlere su kaçağının blok içinde oluştuğu alanı neredeyse elimizle koymuş gibi bulacağımız şekilde gösterir. Kameralı olan bu sistem cihazlar genelde yurtdışından ithal edilmektedir. Profesyonel su kaçağı tespiti şirketleri tarafından ülkemizde işini iyi yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bizlerde Beyoğlu su kaçağı servis işlerimizin tümünde bu cihazlardan faydalanmaktayız.
  • Termal Su kaçağı Bulma Cihazı : Bu cihaz sadece su kaçağı tespiti işlemleri için imal edilmemiş olup ancak bazı firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bizler firma bünyemizde bu tür cihazlardan bulundurmamaktayız. Kameralı su kaçağı bulma cihazımız bu tür cihazlardan daha üstün ve teknik cihazladır.
  • Akustik Sesli Dinleme Cihazı : Su kaçağı Akustik dinleme cihazı kameralı sistemlerle derinliklerde olan kaçağın bulunamaması neticesinde kullanılan cihazlardır. Bir çok firmada bu tür aletler kullanılmaktadır. Firmamızda akustik su kaçağı dinleme cihazı bulunmaktadır.

Su kaçağı Tespiti Ne Kadar Sürede Bulunmaktadır?

Her firmanın yöntemi biraz birbirinden farklı olsada ortalama uzman tesisat firması için 30 dakika civarındadır. Ancak bu süre tamamen cihaz destekli işlemlerde geçerlidir. Cihazsız yapılan bulma işlemleri için bir kaç gün ve hafta boyu uzayacak bir süre olası bir durumdur. Servis işlerinde uzman personel gönderen ve her su kaçağı tespiti için teknolojik cihaz kullananlar bu süreyi belki daha da kısaltabilmektedir. Bizlerde Beyoğlu su kaçağı tespiti işlerimizin genelinde 30 dakikayı aşmayacak şekilde hizmet veriyoruz. istisnai bazı durumlarda bu süre biraz uzayabilmektedir.